Esin İris – Özledim

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 kullanıcı oyu, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Son dönemlerin çok dinlenenlerinden olan genç şarkıcı Esin İris, yeni şarkısı Özledim ile hemen hemen bütün müzik kanallarında karşımıza çıkıyor. Genç sanatçı, kısa zamanda çok iyi işler çıkarmış olarak müzik piyasasına iyi bir giriş yaptı. En son söylediği ve klibini çektiği Özledim şarkısı ile müzik listelerinde ve müzik kanallarında çokça yayınlanmakta ve çalınmaktadır. Kendine has tarzı ile kendine özel bir hayran kitlesi kazanan sanatçı Esin İris, zaman geçtikçe çok daha iyi işler ortaya çıkaracak gibi gözüküyor.

Son zamanların en iyi şarkıcılarından biri olarak karşımıza çıkan Esin İris’in Özledim şarkısının sözleri de oldukça dikkat çekici bir şekilde insanları dinlendiriyor. Özledim şarkı sözleri sitemizde bulunmaktadır. Merak edenler ve bilgi sahibi olmak isteyenler için hazırlanmış olan Özledim şarkı sözü istediğiniz her an sitemizde mevcuttur.

Bir Esin İris parçası olan Özledim şarkısını dinlemek için mp3 dinle sitelerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca şarkıyı cihazlarına mobil mp3 dinlemek isteyenler mp3 mobil mp3 dinle siteleri sayesinde şarkıyı mobil mp3 dinleebilirler ve her an dinleyebilirler.

Esin İris – Özledim Şarkı Sözleri

Bilsem ki bir tek şansım daha var
Bilmem arar mıyım
Derler ki aşk, ölümden bir duvar
Bilmem yıkar mıyım
Ah, biçare, düştün elimden
Sen el gibi koptun yüreğimden
Gel, al beni, kurtar gölgenden
Ne yaptım da kaybettim
Seni niye özledim böyle
Aklım almıyor hiç kor alev şu kalbimi
Tenini bir koklasam şöyle
Geçer mi hasretin
Terk eder mi dün gibi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.