İmera Emri Olur şarkısından

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (22 kullanıcı oyu, ortalama: 3,86 out of 5)
Loading...

İmera Karadenizli gençlerden oluşan etnik bir gruptur. İmera aslında gün anlamına gelir ve aynı zamanda Gümüşhane’de bulunan bir köyün adıdır. Trabzon müzik yapısını anlatan etkili müzik yapan grup kalbe dokunan Emri Olur şarkısı ile çok sevilmiştir.

İmera 2015 yılında çıkardığı albümünde birçok şarkı bulunur ve bu şarkıların hepsi mp3 mobil mp3 dinle şeklinde sitemiz üzerinden kolayca mobil mp3 dinleilebilir. İmera Emri Olur şarkı sözüne de sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çok güzel narin ince bir ses solisti olan grup erkek sesleri ile de müziğinde farklılık sunmaktadır. Oldukça duygusal olan parçaya ulaşmak istemiz üzerinden oldukça kolaydır. Mp3 dinle formatında dinleyebileceğiniz müzik grubunun Emri Olur ve diğer tüm şarkılarına ulaşabilirsiniz. Erişim için sadece sitemize girmeniz yeterlidir.

Sitemiz üzerinden dinlemek ya da mobil mp3 dinlemek istediğiniz her şarkıyı bulabilirsiniz. Film müziklerinden sevilen sanatçıların ve grupları albümlerine de kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Üstelik tüm şarkıların sözlerini okuyarak şarkıları takip edebilirsiniz.

Ne de güzel müzikleri var dedirten grup Karadeniz şarkılarını sevmeyenlere bile sesi ve müzik ritimleri ile hem kendi şarkılarını hem de Karadeniz müziğini sevdirmiştir. Oldukça başarılı ve naif bir yol izleyen grup kısa sürede büyük bir dinleyici kitlesine ulaşmıştır. Sitemiz size bu müzikleri mobil mp3 dinleme imkanı tanırken mobil mp3 dinlemeden dinleme ve şarkı sözlerine ulaşma imkanı da tanıyarak kaliteli hizmet vermektedir.

 

İmera Emri Olur Şarkı Sözleri

 

Taş bassın yerime dedi, gönlüne,
Emri olur başım gözüm üstüne,
Bakmasın demiş bir daha yüzüme,
Emri olur inansın bu sözüme.
Almasın demiş adımı diline,
Vay ben ölem, atın toprak üstüme.

Taş bassın yerime dedi, gönlüne,
Emri olur başım gözüm üstüne,

Bakmasın demiş bir daha yüzüme,
Emri olur inansın bu sözüme.

Almasın demiş adımı diline,
Vay ben ölem, atın toprak üstüme.

5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.