Linet Ah Yalan Dünya ile bir daha

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 kullanıcı oyu, ortalama: 1,00 out of 5)
Loading...

Linet müzik dünyasında güçlü sesi ve yorumu ile bilinen özel sanatçılardan biridir. en sevilen şarkılara kendi yorumunu katarak şarkıyı çok farklı bir şekle sokar ve bu nedenle farklı yapısı ile çok sevilir.

Linet Türk ve İsrail asıllı olan şarkıcıdır. İsrail’de doğmuş ve büyümüştür. Annesi de dönemin önemli Türk Sanat Müziği şarkıcılarından biridir. Bu nedenle Linet’in hayatında her zaman müzik var olmuştur. Zaten herkesten farklı ve bir o kadarda güçlü sesi ile tüm şarkıcılar arasından sıyrılmayı başarmıştır. Çok fazla medyaya yansıyan bir hayatı olmadığında dolayı ve sadece müzik ile tanınmak istemesinden dolayı da biraz geri planda kalmıştır. Ancak sesinin gücünü kimse inkar etmez ve bu nedenle birçok şarkıyı söyleyebilen bir ritme sahiptir.

Linet Ah Yalan Dünya şarkı sözüne sitemizden ulaşabilirsiniz ve Linet’in tüm seslendirdiği şarkıları sitemizde bulabilirsiniz. Şarkı sözleri dışında 2015 albümünde yer alan Ah Yalan Dünya olarak bilinen ve çok çok eski yıllardan biri birçok sanatçı tarafından söylenen şarkıyı sitemizden dinleyebilir ve hatta mobil mp3 dinleebilirsiniz.

Ah yalan dünya yalandan yüzüme gülen dünyada şarkı sözlerine sahip olan birçok kişinin seslendirdiği şarkıda yine Linet farkını ortaya koyarak şarkıyı sesine göre yorumlamış ve başarılı olmuştur. Severek dinlediğiniz tüm sanatçıları ya da film müziklerini sitemizden bulabileceğiniz unutmayınız, mp3 formatları ile şarkıları dinleyebilir ve mobil mp3 dinleebilirsiniz.

Linet Ah Yalan Dünya Şarkı Sözleri

Hep Sen Mi Ağladın Hep Sen Mi Yandın?
Bende Gülemedim Yalan Dünyada
Sen Beni Gönlümce Mutlumu Sandın

Ömrümü Boş Yere Çalan Dünyada
Ah Yalan Dünyada, Yalan Dünyada
Yalandan Yüzüme Gülen Dünyada

Sen Ağladın Canım Ben İse Yandım
Dünyayı Gönlümce Olacak Sandım
Boş Yere Aldandım, Boşuna Kandım
Rengi Gözümde Solan Dünyada

Ah Yalan Dünyada Yalan Dünyada
Yalandan Yüzüme Gülen Dünyada

Bilirim Sevdiğim Kusurun Yoktu
Sana Karşı Benim Hayalim Çoktu
Felek Bulut Oldu Üstüme Yağdı
Yaşları Gözüme Dolan Dünyada

Ah Yalan Dünyada Yalan Dünyada
Yalandan Yüzüme Gülen Dünyada

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.