Linet – Arada Sırada Şarkısı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Oy Almamış)
Loading...

Ajda Pekkan’dan uzunca bir süre dinlediğimiz Arada Sırada şarkısını bir de Linet’ten dinlemeye ne dersiniz? Linet güçlü sesi ile şarkıya yeni bir boyut kazandırmıştır. Eğlenceli ve hareketli olan şarkı bir o kadarda sitemkardır ve Linet şarkının duygularını çok iyi şekilde yansıtmıştır.

Dünya farkında sen değilsin diye başlayan şarkı ile Ajda Pekkan hitlerinden olan bu şarkı Linet’e de çok yakışmıştır. Linet Arada Sırada şarkı sözüne sitemizden erişebilirsiniz. Şarkı sözlerine bakarken şarkıyı da Linet’ten dinleyebilir ve arzı ederseniz kolaylıkla mobil mp3 dinleebilirsiniz. Sevilen bu şarkı yıllar geçse de dinlenecektir. Bunun farkında olan Linet son albümünde şarkıya yer vermiş ve yeniden hayat bulmasını sağlamıştır. Elbette şarkıyı diğer söyleyen sanatçılardan çok daha farklı olarak kendi yorumu ile şarkıya yön vermiştir. Ancak şarkı sözlerinin güzelliği ve Linet yorumu ile şarkı devleşmiştir.

Linet sevilen şarkıcılardan biri olarak son albümünde birçok eski şarkıyı kendi stili ile yorumlamıştır. Bu şarkıları tekrar gün yüzüne çıkaran şarkıcı bu durumdan oldukça memnundur. Kendine has alçak gönüllü havası ile çıktığı sahnede ve normal yaşamda çok sevilen Linet İsrail ve Türk asıllıdır. İsrail topraklarında doğmuştur ve büyümüştür. Annesi müzik sanatçısıdır ve bu nedenle Linet çok daha küçük yaşlarda müzik ile haşır neşir olmaya başlamıştır. Sevilen şarkının şarkılarının hepsin, sitemizden dinleyebilir ve rahatça mobil mp3 dinleebilirsiniz.

şarkı sözleri

 

Arada sırada aklıma geliyor
Geldiği gibi de gitmeyi bilmiyor
Kalbime gömdüğüm emin olma diyor
Bana gün dediğin akşamı buluyor

Dünya farkında sen değilsin
Bensiz aşkınla kalma böyle
Kim var karşımda? Sen değilsin
Bittin aslında ben de öyle
Duyamadım aşktan ara sıra
Birkaç yeni kelime yine de
Arada sırada aklıma geliyor

Geldiği gibi de gitmeyi bilmiyor
Kalbime gömülen emin olma diyor
Beni öldürüyor kendisi yaşıyor
Aşklar faslında tek deliydim
Sende tam varken, bende gölge
Hayret aslında sen bilirdin
Sustun karşımda ben de öyle

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.