Linet – İncirler şarkısını dinliyoruz

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 kullanıcı oyu, ortalama: 1,50 out of 5)
Loading...

İlyas Yalçıntaş’ın bir yarışma programında cesurca söylediği bu şarkı birden milyonlarca kişi tarafından dinlenmeye başlayan bir hit halini aldı. Daha sonra çeşitli isimler bu şarkıyı söyledi ve Linet’te güçlü sesi ile şarkıya farklı bir yorum getirenlerden biri oldu.

Linet İncirler şarkı sözü 2015 yılında çeşitli video kanallarında klipsiz olmasına rağmen dönmeye başladı ve radyocuların en çok istek aldığı şarkılardan biri oldu. Linet çok güçlü sesi ve güzelliği ile ender bulunan şarkıcılardan biri olarak bir gecede ünlenen İlyas Yalçıntaş’ın naif şarkısına güçlü bir yorum kazandırdı. Zaten sevilen bir şarkıcı olan Linet’in son çıkardığı albümünde yer alan bu şarkı ile çok daha büyük kitlelere ulaştı.

İncirler olana kadar kalsaydın bari olarak bilinen şarkı İncirler Linet’in yorumu ile güçlü ve çok daha isyankar bir hal aldı. İlyas şarkısında kendi kendine derdini yanar gibi dursa da Linet bu şarkı içinde geçen hissi tüm dünya ile paylaşmak istercesine yüksek sesle haykırdı ve çok ciddi başarıya ulaştı.

Linet’in 2015 yılı İncirler şarkısını isterseniz sitemiz aracılığı ile dinleyebilir ve isterseniz de mobil mp3 dinleebilirsiniz. Şarkı sözlerine ulaşacağınız sitemiz aynı zamanda dinleme ve mobil mp3 dinleme konusunda da sizlere yardımcı olmaya çalışmaktadır. Bu şekilde sevdiğiniz şarkılar her an her yerde ulaşabilir ve müzik dinlemenin keyfine varabilirsiniz.

 

İncirler şarkısı sözleri

 

Bu tuzlu meltem mi böyle ağzımı yakan
Yoksa dokundu mu sarf ettiğin o sözler

Çökerken sahile gece sinsi bir duman
Birer birer uçurumdan atlar hevesler

Olacak şey miydi şimdi senin yaptığın
Onca işin gücün üzerine birde bu
Geçmiyor boğazımdan inanır mısın
Sen yokken ne ekmek nede bir yudum su

İncirler olana kadar kalsaydın bari
Onlarca sözden birini tutsaydın bari
Beni böyle habersizce alıp giderken
Bavuluna kalbimi de atsaydın bari

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.