Linet Unuttun Mu Beni

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 kullanıcı oyu, ortalama: 2,50 out of 5)
Loading...

Linet Sezen Aksu’dan dinlediğimiz muhteşem şarkı Unuttun Mu Beni parçasını 2015 yeni albümünde seslendirmiştir.

Linet güçlü yorumu ve sevilen kişiliği ile müzik dünyasının sevilen şarkıcılarından biridir. yeni albümünde birçok güçlü kişiden duyduğumuz hit parçalara yer vermiştir. Bu sayede parçaların unutulmaması ve başka bir versiyonla dinleyici ile buluşması sağlanmıştır. Linet Unuttun Mu Beni şarkı sözü ile sevilen parçanın sözlerine bakabilirsiniz. Ayrıca şarkıyı mobil mp3 dinlemek ve dinlemeniz de mümkündür. Unuttun mu beni, her şeyimi dildin mi bütün izlerimi diyerek Sezen Aksu’nun muhteşem yorumundan dinlediğimiz şarkı Linet’e de oldukça yakışmıştır. Şarkıyı biraz arabesk tarza sokan Linet Sezen Hanım ile aynı müziği kullanmış ancak sesi biraz daha orta plandadır. Güçlü sesi ile müziği her zaman geri planda bırakan Linet’in sevilen şarkılarını sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz.

İstediğiniz her şarkısını da mobil mp3 dinleebileceğiniz Linet’in son albümü müzik severler için oldukça büyük bir yoğunlukla dinlenmektedir. İstediğiniz her şarkıyı dinleyebilir ve isterseniz de mobil mp3 dinleebilirsiniz. Linet dışında dilediğiniz herhangi bir şarkıcının da şarkısını dinleyebilir ve isterseniz mobil mp3 dinleebilirsiniz. Linet’in tüm şarkılarının şarkı sözlerini de okuyabilir ve şarkı sözlerine ulaşırken aynı anda şarkıyı dinleyebilirsiniz.

Sitemiz her şarkıyı ve sanatçıların tüm albümlerini bulabileceğiniz ender sitelerden biridir. Buradan sevdiğiniz tüm şarkıcılara kolayca ulaşabilir ve her şarkıyı ücretsiz olarak dinleyerek mobil mp3 dinleebilirsiniz.

 

Unuttun mu beni, her şeyimi? Şarkı sözleri
Sildin mi bütün izlerimi?
Hüç düşmedim mi aklına?
Hiç çalmadı mı o şarkı?
O sahil, o ev, o ada
O kırlangıç da mı küs bana?

Sanırdım ki aşklar ancak
Filmlerde böyle…

Ben hala dolaşıyorum avare
Hani görsen, enikonu divane
Ne yaptıysam olmadı, ne çare
Unutamadım, gitti!

Ey aşk! Neredesin şimdi?
Sen de mi terk ettin beni?
Ne hata ettiysem, affet!
Büyüklük sende kalsın, e mi?
Sen de olmazsan eğer,
Batar artık bu gemi

Ben hala dolaşıyorum avare
Hani görsen, enikonu divane
Ne yaptıysam olmadı, ne çare
Unutamadım, gitti!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.