Çarşı Pazar Filmi şarkı sözleri


Çarşı Pazar Filmi

Geçimini aileden kalan hamamda tellak olarak çalışıp idame ettiren Kahraman, oldukça yürekli ve cesaretli bir tellak olarak tanınmaktadır. Lakin bu düzenli hayatı ve işi Tuncay yüzünden tehlikeye girecektir. Varlıklı bir müteahhit olan Tuncay aile yadigarı hamamı yıkıp alışveriş merkezi yapmayı planlamaktadır. Bunun üzerine gelişen olaylarda izleyiciyi keyfe boğan bir olaylar serisi gelişir. Çarşı Pazar filmi 27 şubatta sinemalarda izleyicisiyle buluşacak olan bir filmdir. Komedi dalında ki filmin yönetmeni Muharrem Gülmez’dir. Ayrıca bu komik film müziği ile de adından söz ettirmektedir. Çarşı Pazar Filmi şarkı sözü ve müziği ile oldukça keyif verici ve filme tam olarak adapte edilmiş bir yapıya sahiptir. Film boyunca komik olayların ve diyalogların yaşanıyor olması tesadüfler ile seyreden akımının izleyiciyi etkilemesi bekleniyor.

İşin diğer boyutu olan filmin müziği ise uzman ellerden çıktığını gösterircesine ilgi görüyor. Çarşı Pazar filmi kadrosu ise Ayhan Taş, Erdem Yener ve Elif Nur Kerkük gibi oyunculardan kurulu. Film müziği temel olarak filmlerin insanların akıllarında kalıcı olması adıyla filme orantılı bir şekilde diyazn edilmesi gereken ritimlerden oluşmalıdır. Tam olarak şartlara uygun hazırlanmış Çarşı Pazar filminin müziği büyük beğeni toplamayı başardı. Filim yarın sinemalarda gösterime girecek, bu eğlenceli filmin müziğini de sitemizde bulabilirsiniz ve keyif ile dinleyebilirsiniz. Unutulmaz film müzikleri kadar onları yapan müzisyenlerinde önemli olduğunu unutmamak gereklidir ve ayrıca aradığınız her tarz müziği de sitemiz aracılığı ile mobil mp3 dinleebilir ya da dinleyebilir olduğunuzu unutmayınız.

 

Çarşı Pazar Filmi Şarkı sözleri yakında eklenecektir.

Yorumlar

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


günü eklenen Çarşı Pazar Filmi sözü 884 kez görüntülendi.

Çarşı Pazar Filmi dinleEn son günü güncellenen arşivimizde 50 sanatçıya ait 187 albümden 1263 şarkı sözleri ve makaleler bulunmaktadır.