Irem Derici – Dantel şarkı sözleri


Irem Derici – Dantel

İrem Derici sosyal medya hesaplarından sevenlerine yeni albümü Dantel ile ilgili müjdeyi verdi. İrem Derici’nin Dantel albümünün Şubat 2016’da dinleyicilerle buluşması bekleniyor. 9 Ekim 2015’de çıkardığı single’ı “Aşk Eşittir Biz” ile milyonlarca kez dinlenen ve pek çok listede 1 numarada yer alan İrem Derici, bu single’dan sonra hiç ara vermeden yeni albüm hazırlıklarına başladı. Albümü için stüdyoya kapanan ve yoğun bir kayıt sürecine giren İrem Derici, yeni albümü Dantel ile ilgili müjdeyi sevenlerine sosyal medyadan verdi. İrem Derici yeni albümü Dantel ile ilgili sevenlerine şu şekilde seslendi; “Kabuğuma çekildim bu aralar, farkındayım kızanınız çok ama emin olun sebebi var ve sonucu aşırı güzel olacak! Sessiz atın çiftesi pek olur misali ?

Irem Derici - Dantel

Irem Derici – Dantel

Çok özel insanlarla katır gibi çalışıyoruz son dönemde, her notasında manyak gibi emek olan bi’ albüm için… ? #DANTEL” İrem Derici’nin yeni albümü için birlikte çalıştığı ve albüm için teşekkür ettiği isimler arasında Ayla Çelik, Erhan Bayrak, Erkin Arslan, Sinan Akçıl, Mustafa Ceceli, Serhat Tekin, Onurr, Alper Narman, Kaan Karamaya, Hüsnü Üstün, Arzu Daydış, Aşkın Tuna, Uğurcan Sezen ve eşi Rıza Esendemir yer alıyor. İrem Derici’nin Dantel albümü ile ilgili sosyal medya paylaşımlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz

Yorumlar

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


günü eklenen Irem Derici – Dantel sözü 968 kez görüntülendi.

Irem Derici – Dantel dinleEn son günü güncellenen arşivimizde 50 sanatçıya ait 187 albümden 1263 şarkı sözleri ve makaleler bulunmaktadır.