Mabel Matiz Gel Şarkı Sözü şarkı sözleri


Mabel Matiz Gel Şarkı Sözü

Her şarkısı tüyleri diken diken yapan Mabel Matiz yeni şarkısı ile de aynı etkiyi bırakmayı başarmıştır. Mabel Matiz adını bir kitapta geçen karakterin takma adını alarak koymuştur. Oluşturduğu isim ile zaten dikkat çeken sanatçı çok sevilen şarkılara imza atmaktadır.

Dinleyen kişinin tüm duygularını harekete geçiren Mabel şarkıları içtenlikle söyler ve duygularını sesine yansıtır. Bu nedenle de dinleyici üzerinde deri n izler bırakır. Tarzı ve ses tonu ile farklı olan sanatçı şarkıları ile de farklılığı yakalamayı bırakmıştır. Değişik türler ile kendini insanlara kabul ettirmiş olan sanatçının Gel şarkı sözüne sitemizden göz atabilirsiniz.

Mabel çocukluğundan beri şarkılarla iç içe olduğunu söyler ama aslında diş hekimidir. Ancak kalbini müziğe veren Mabel çok iddialı şarkılar yaparak seven kitlesini her geçen gün arttırmaktadır. Duyusal olan son parçası da gerek Mabel’in sesi gerek şarkıdaki müziğin kalbe dokunuşu ile çok sevilmiştir. Mabel Matiz Gel şarkı sözü sevdiğine seslenen bir adamı anlatır. Apansız gel yeter ki gel diyen Mabel bu ayrılık acısını dinleyicisine son derece aktarabilen bir şarkı yapmıştır.

Mabel Matiz Gel şarkısı dışında diğer şarkılarına da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz tüm Mabel şarkılarının sözlerine bakabileceğiniz gibi dilediğiniz şarkıyı da dinleyebilir ve hatta bilgisayarınıza mobil mp3 dinleebilirsiniz. Hizmette sınır tanımayan sitemiz diğer sanatçıların şarkılarını da sizlere en kaliteli şekilde sunmaktadır.

 

Gel Arsız Firar

Düş Yollarıma Densiz

Ben Kaldım Viran

Geçmez Bu Ömür Sensiz

Bu Dağlar Taşlar Şahidim Olsun

Kalbime Sırlarıma Gömdüm

Aslı Bende Sureti Kalsın

Ben Görürüm Beni Aynasız Da

Gel Anla Dikenimden

Güllerim Uyansın Bahçelerimde

Gel Öyle Bi Apansız

Ellerim Yansın Ah Ellerinde

Gel Anla Halimden

Güllerim Uyansın Bahçelerimde

Gel Öyle Bir Kal Ki

Tan Yeri Boyansın Aşk Hançeriyle

Aştım Yolları Aşkı Önüme Koydum

Bir Zeytin Dalı Bir Çift Göz Yeter Doydum

Yorumlar

Yorumlar (7 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


günü eklenen Mabel Matiz Gel Şarkı Sözü sözü 6.914 kez görüntülendi.

En son günü güncellenen arşivimizde 50 sanatçıya ait 187 albümden 1263 şarkı sözleri ve makaleler bulunmaktadır.