O Ses Türkiye – Zeo Jaweed Üfle şarkı sözleri


O Ses Türkiye – Zeo Jaweed Üfle

O Ses Türkiye – Zeo Jaweed

O Ses Türkiye yarışmasında sunucu Acun Ilıcalı’nın sesine hayran olduğu ve favori gördüğü yarışmacı Zeo Jaweed, son dört yarışmacı arasına girdi. Son bölümde şarkı sözlerini unutan yarışmacı, dinleyenleri hayal kırıklığına uğrattı.

O Ses Türkiye Final gecesi izleyenlere şok etkisi yaratan Zeo, seslendireceği şarkı sözlerini unutunca üç defa şarkısını yeniden okumak zorunda kaldı. Bu olayın ardından bir şok da yarışmacının elenmesi üzerine yaşandı. Acun Ilıcalı bu durumu “Açık söyleyeyim benim favorim sendin. Senin kazanmanıgönülden istedim. Ben rap seviyorum. Biz rap sevenler çoğunlukta değiliz. Son 4’e kaldın ki bu çok büyük başarı. İnan çok üzgünüm şu anda. Hadise ile birlikte elendik” sözleri ile belirterek üzgün oluşunu dile getirdi. Zeo ise “Bir nesil raple büyüyecek” diyerek yarışmaya veda etmek zorunda kaldı.

O Ses Türkiye’nin yarışmacısı olan Zeo Jaweed’in şarkılarını dinlemek için mp3 dinle sitelerini ziyaret edebilirsiniz ve şarkıları cihazlarınıza mobil mp3 dinlemek için de mp3 mobil mp3 dinle sitelerinden her an faydalanabilirsiniz.

Yorumlar

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


günü eklenen O Ses Türkiye – Zeo Jaweed Üfle sözü 372 kez görüntülendi.

O Ses Türkiye – Zeo Jaweed Üfle dinleEn son günü güncellenen arşivimizde 50 sanatçıya ait 187 albümden 1263 şarkı sözleri ve makaleler bulunmaktadır.