Rihanna Yeni Albümü Anti ile sizlerle şarkı sözleri


Rihanna Yeni Albümü Anti ile sizlerle

Dünyaca ünlü Barbadoslu şarkıcı Rihanna, sekizinci albümü ‘Anti’yi hayranlarına twitter üzerinden yayınlandı. Rihanna’nın yeni şarkıları Tidal Store üzerinden ücretsiz severlerine hediye etti.

27 yaşındaki dünyaca ünlü sanatçı Rihanna, son albümü ‘Anti’yi hayranlarına hediye etti. Beklenenden bir gün önce yayınlanan albümü, Rihanna’nın Twitter’dan paylaştığı linkte ‘ANTI’ kodunu yazarak, albümü ücretsiz olarak Tidal üzerinden edinmek mümkün.

2012′den bu yana yeni albüm yayınlamayan Rihanna, bir gün önce Drake’le birlikte kaydettiği yeni single’ı ‘Work’le de sürpriz yapmıştı. Ünlü sanatçının daha önce yayınladığı ‘Bitch Better Have My Money’, ‘American Oxygen’ ve ‘FourFiveSeconds’ şarkıları ise yeni albümde yer almıyor.

Albümde yer alan ilginç bir detay da, ünlü şarkıcının Avustralyalı rock grubu Tame Impala’nın son albümleri ‘Currents’de yer alan ‘New Person, Same Old Mistakes’ şarkısını coverlaması. Bu şarkı, ‘Anti’de ‘Same Ol’ Mistakes’ adıyla yer alıyor.

Rihanna ‘Anti’nin dünya turnesine Şubat ayında başlayacak. Turnenin bazı ayaklarına Travis Scott, The Weeknd ve Big Sean da katılacak.

Rihanna Anti Albümünde yer alan diğer şarkılar listelenmiştir. Rihanna Anti albümüne ait tüm şarkıların sözlerine sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

1 Consideration (feat. SZA) Rihanna 2:41
2 James Joint Rihanna 1:12
3 Kiss It Better Rihanna 4:13
4 Work (feat. Drake) Rihanna 3:39
5 Desperado Rihanna 3:06
6 Woo Rihanna 3:55
7 Needed Me Rihanna 3:11
8 Yeah, I Said It Rihanna 2:13
9 Same Ol’ Mistakes Rihanna 6:37
10 Never Ending Rihanna 3:22
11 Love On The Brain Rihanna 3:44
12 Higher Rihanna 2:00
13 Close To You Rihanna 3:43

Yorumlar

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


günü eklenen Rihanna Yeni Albümü Anti ile sizlerle sözü 425 kez görüntülendi.

En son günü güncellenen arşivimizde 50 sanatçıya ait 187 albümden 1263 şarkı sözleri ve makaleler bulunmaktadır.