Sinan Akçıl Ferah Zeydan – Biri Bana Gelsin şarkı sözleri


Sinan Akçıl Ferah Zeydan – Biri Bana Gelsin

Sinan Akçıl – Biri Bana Gelsin

Kendi söylediği şarkılarla pek gündeme gelemese de çok ünlü sanatçılar için yaptığı bestelerle gündemden düşmeyen Sinan Akçıl son olarak Ferhat Göçer’den dinlemeye alışkın olduğumuz Biri Bana Gelsin şarkısını seslendirdi. Şarkı, sanatçının “Best of Aşk” adlı albümünde yer alıyor. Bu şarkıda Sinan Akçıl’a eşlik eden isim X-Factor yarışmasında, kendisinin yarışmacısı olan Ferah Zeydan oldu. Farklı bir yorum ve tarz ile karşımıza çıkan ikili şarkının düet şeklinde yapıldığında da oldukça dikkate değer bir şarkı olabileceğini gözler önüne serdi. Sinan Akçıl’ın sesinin yanında Ferah Zeydan’ın ince sesi birleşince ortaya sürekli dinlenilecek ve dillerden düşmeyecek bir şarkı çıkmış oldu.

Şarkının klibinde ise klipte oynayan erkeklerin kafasında ayı, kadınların kafasında ise panda kafası bulunması oldukça dikkat çekici ve ilginç bir durum ortaya çıkardı. Şarkıyı seslendirmesine rağmen klipte oynamayan Ferah Zeydan da merak edilen noktalar arasında bulunuyor. Dinleyiciler ve sanatçının sevenleri tarafından üzüntü ile karşılanan bu durum hayal kırıklığına neden oldu.

 

Yorumlar

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


günü eklenen Sinan Akçıl Ferah Zeydan – Biri Bana Gelsin sözü 374 kez görüntülendi.

Sinan Akçıl Ferah Zeydan – Biri Bana Gelsin dinleEn son günü güncellenen arşivimizde 50 sanatçıya ait 187 albümden 1263 şarkı sözleri ve makaleler bulunmaktadır.