Tarkan Hayattan Rengi Alın Filli Boya Reklamı şarkı sözleri


Tarkan Hayattan Rengi Alın Filli Boya Reklamı

Türkiye’nin en ünlü pop starı olan Tarkan, Filli Boya’nın reklam şarkısını seslendirdi. Filli boya reklamı Tarkan Hayattan Rengi Alın şarkı sözü yıllardır Filli Boya’nın televizyon ve radyo reklamlarında duyulan, bilinen bir slogandır. Şarkılaştırılması ile de çok güzel bir hale gelmiş. Dinleyen kişiler Tarkan’ın sesinin de şarkıya çok uyduğunu anlayabilecekler. Bir de ksısa klibi ile Tarkan’ın o çok konuşulan dans figürleri seyredilebilmektedir. Filli boya reklam harcamalarına çok önem veren ve bu konuda kısıtlamaya gitmeyen bir marka. Gelirlerinin büyük bir kısmını reklam için harcıyorlar. Yaptıkları birçok reklam da Türkiye gündemine oturan cinsten. Efsane reklamlar olarak bilinen bazı yapımları var. Tekrar tekrar izleseniz bile sıkmayan, kendisini seyrettiren ve Filli Boya markasının aklınızda yer etmesini sağlayan reklamlar bunlar.

 

Filli boya reklamları uzun bir müddet televizyonlarda yayınlandı ve milyonlarca kez izlendi. Hatta birçok kişi tekrar tekrar seyretti. Ancak kimileri bu güzel şarkıyı kayıt etmek, istediği zaman yine dinlemek isteyebilirler. Arşivde Tarkan’ın Filli Boya reklamında söylediği Hayattan Rengi Alın, Geriye Ne Kalır şarkısını bulabilmek mümkün. İndirmek konusunda da herhangi bir tereddüte gerek yoktur çünkü; bu şarkı resmi bir şarkı telifi ile yayınlanmadı, sadece reklam şarkısı olarak kullanıldı. Tarkan’ın harika sesiyle ve Filli Boya’nın yılların değişmez sloganıyla bu şarkıyı bir daha birdaha dinleyeceksinizdir.

 

Tarkan Filli boya reklam müziğide şarkı sözleri tabi ki sitemizde mevcut 🙂

 

Hayattan rengi alın
Hayattan rengi alın
Geri neyi kalır ki
Hayattan rengi alın
Hayattan rengi alın
Geri neyi kalır ki?
Oooo ooov ooov
Oooo ooov ooov
Hayattan rengi alın
Geri neyi kalır ki?

Yorumlar

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


günü eklenen Tarkan Hayattan Rengi Alın Filli Boya Reklamı sözü 534 kez görüntülendi.

Tarkan Hayattan Rengi Alın Filli Boya Reklamı dinleEn son günü güncellenen arşivimizde 50 sanatçıya ait 187 albümden 1265 şarkı sözleri ve makaleler bulunmaktadır.