Teoman Serseri 2015 şarkı sözleri


Teoman Serseri 2015

Teoman uzun bir aradan sonra sevenlerinin karşısına yepyeni bir albüm ile çıktı. Müziği bıraktığını söyleyerek evlenen Teoman ayrılma eşiğine gelince tekrar müzik dünyasına geri dönüş yaptı. Ülkemiz bizi tek edip gidenleri geri döndüğünde aynı içtenlik ile karşıladığı için Teoman’ın geri dönesi kimseyi şaşırtmadı. Zaten iki ay önce müjdeyi veren Teoman’ı sevenleri büyük bir yüreklilik ile karşıladı. Teoman Serseri şarkı sözü ile bilindik sözlere imza atsa da müziği ile hoş bir şarkı yapmayı başarmış.

Teoman’ın şarkı sözlerinin kalitesini bilen kişiler bu şarkı ile biraz hayal kırıklığına uğramış olsa da yine de Teoman geri döndüğü için çok sevindiler. Bu nedenle albüme tam destek olacaklarını biliyoruz. Teoman Serseri şarkı sözüne siz de göz atamak isterseniz sitemiz aracılığı ile bunu yapabilirsiniz. İsterseniz şarkı sözlerine göz atarken bu yepyeni şarkıyı da dinleyebilirsiniz. Sevilen ve çok beğenilen sesini özleyen hayranları bu şarkıyı bilgisayarına da en kolay şekilde mobil mp3 dinleebilir.

Siz de Teoman’ın bu yeni şarkılarına herkesten önce erişmek istiyorsanız sitemizi takipte kalınız. Serseri şarkısını istediğiniz kadar dinleyebilir ve mobil mp3 dinleebilirsiniz. Bunun dışında Teoman ve diğer sevdiğiniz her sanatçının şarkılarına ulaşabilirsiniz. Yabancı şarkıları ya da yeni çıkan Türkçe hit şarkılar hakkında dilediğiniz kategoriye ulaşarak dinleme ya da mobil mp3 dinleme sağlayabilirsiniz. Bu site sizlere hizmet için oluşturulmuş ve hizmet kalitesini ön planda tutan ender platformlardan biridir.

 Teoman Serseri Şarkı Sözleri

Bunlar güzel günlerimiz
Daha beter olacak herşey
Dünya zaten yalan dolan
Kaderden kaçamaz insan
Vurulmuş kalbinin ortasından
Aynaya bakmam kendimi bilmem
Hayat acıtınca dünyayı sevmem
Ne yazıkki tek tabanca
Serseri doğdum serseri ölecem

Yorumlar

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


günü eklenen Teoman Serseri 2015 sözü 592 kez görüntülendi.

Teoman Serseri 2015 dinleEn son günü güncellenen arşivimizde 50 sanatçıya ait 187 albümden 1263 şarkı sözleri ve makaleler bulunmaktadır.