Veli Erdem Karakülah Alda Git şarkı sözleri


Veli Erdem Karakülah Alda Git

Veli Erden Karakülah eğlenceli şarkıları ile bilinen bir sanatçıdır. Ankaralı sanatçı duruşu ve tarzı ile herkesi kendi hayran bırakmıştır. Son dönemde bir bir piyasadan dökülen yeni sanatçıların aksine Veli Erdem yerini koruyacak ve hızla yükselecek gibi görünmektedir. Sevilen sesi ve zaten söz yazarı olan şarkıcı, şarkılarını kendi üretip seslendirmektedir. Bu da ona büyük bir artı kazandırmıştır.

Alda git şarkısı ile romantik bir tarzda karşımıza çıkan Karakülah önce internette popüler olmuş sanatçılardandır. Albüm piyasaya çıkarmıştır ve son şarkısı Alda Git şarkısına güzel bir klip çekmiştir. Karda kışta çekilen klipte çok güzel bir bayan oyuncu ona yardım etmektedir. Alda Git adındaki bu insanı derinden yaralayan şarkının sözlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Alda Git şarkı sözü dışında sanatçının diğer şarkılarının sözlerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Karakülah mütevazi kişiliği ve kendi duyguları ile yazdığı şarkıları herkes ile paylaşmak istedikten sonra internette iyi bir üne kavuşmuştur ve daha sonra bu başarısını albümüne dökmüştür. Albümün ilk meyveleri olan Veli Erden Karakülah Alda Git şarkı sözüne sitemizden erişine ve sanatçının neler anlatmak istediğini daha net bir şekilde şarkıyı dinlerken ulaşın. Aynı zamanda mobil mp3 dinleebileceğiniz tüm şarkıları sitemizden dinleyebilir ve sözlerine bakabilirsiniz. Veli Erdem dışında sevdiğiniz ve yeni çıkan tüm sanatçıların albümlerine tek bir tık sayesinde sitemizden hızlıca hiç uğraşmadan erişebilirsiniz.

Veli Erdem Karakülah – Alda Git Şarkı Sözleri

Seninle yaşadım sandım
İçimden sevdiğim candın
Ne oldu yine yar bak yarım kaldım
Uyanılmaz bir rüya düşlere daldım

Derdin dermanını aşkın fermanını
Her gün her anını alda git
Güzel gözlerinle
Yalan sözlerinle
Boş hayalinle bende bit…

 

Yorumlar

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


günü eklenen Veli Erdem Karakülah Alda Git sözü 1.372 kez görüntülendi.

Veli Erdem Karakülah Alda Git dinleEn son günü güncellenen arşivimizde 50 sanatçıya ait 187 albümden 1263 şarkı sözleri ve makaleler bulunmaktadır.